işte türk millet.hainler tutuklanıyor..

3e6c8394-05ee-4afb-8f60-a6f8bf3fcb86
BAŞBAKAN Binali Yıldırım: Bir kalkışma ihtimali üzerinde duruyoruz. Bir kalkışma olduğu doğrudur. Türkiye Cumhuriyeti hükümeti iş başındadır. Bunun iş başından gitmesi ancak milletin kararıyla olur. Bu çılgınlığı yapanlar da en ağır şekilde bedelini ödeyecektir. Asla pabuç bırakmayacağız. Güvenlik güçleri harekete geçmiştir. İstanbul Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin Anadolu’dan Avrupa’ya geçiş yönü jandarma tarafından trafiğe kapatıldı.Boğaziçi Köprüsü’nde Anadolu’dan Avrupa’ya istikametinde trafik tamemen durduruldu. Güvenlik önlemlerine askeri unsurlarında katıldığı görülüyor. Köprüden askeri tankın geçişi görüntülere yansıdı. Atatürk Havalimanı girişlere askerler tarafından tanklarla kapatıldı.
BAŞBAKAN: EMNİYET BİRİMLERİMİZ KARŞILIK VERECEK
Maalesef İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bazı illerimizde ve bazı binalarda ablukaya alma gözlendi. Bu bağlamda emniyet ve askeri birimlerimiz karşı çıkmak için harekete geçti.
GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ÇEVRESİNDE ALARM
Öte yandan, Ankara’da da yoğun jet hareketliliği yaşandığı belirtiliyor. Jetler alçaktan uçuyor. Ankara’da Emniyet Müdürlüğü tüm personeli göreve çağırıyor. Ankara Emniyeti personelin tüm izinlerini iptal etti. Ankara’da Genelkurmay Başkanlığı çevresinde geniş güvenlik önlemleri alınıyor. Genelkurmay Başkanlığı önündeki güvenlik önlemlerinde çok sayıda ambulans da hazır bulunduruluyor.
47b6f2a7-aee9-4c93-91e7-92bcae469f48
İSTANBUL Vatan Caddesi’nde 1 albay ile 3 asker, emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla gerçekleşen gözaltıların gerekçesi ‘darbeye teşebbüs.’ Anadolu Ajansı, Atatürk Havalimanı’nda polis tarafından gözaltına alınan pek çok askerin görüntülerini yayınladı. Silahları toplanan askerler arasında binbaşı rütbesinde olanlar var.
49cd09c0-f666-4922-8aae-ebba3b31caa5

61efbc03-2ab5-4ea6-87ed-cc00fc2b1d74

ORHAN AKGÜN’in profil fotoğrafı

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla