Başbakan’ın davetine MHP ve CHP’den yanıt
By ORHAN AKGÜN On 10 Eki, 2015 At 07:48 PM | Categorized As Uncategorized | With 0 Comments

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Davutoğlu ile görüşmeyi kabul etti. MHP Lideri Devlet Bahçeli reddettiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara’daki terör saldırısına ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yarın Çankaya Köşkü’nde davutoglu_kilicdaroglu_ile_gorusecekgörüşecek. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Davutoğlu’nun görüşme talebini reddetti.
Başbakanlık Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamada Davutoğlu’nun, Bahçeli ile Kılıçdaroğlu’nu Çankaya Köşkü’ne davet ettiği belirtildi.
MHP Genel Başkanlığının, görüşme talebini, “Sayın Başbakan Sayın Bahçeli’nin ‘hayır’ cevaplarına alışık olduğu için bu görüşme talebine de ‘hayır’ diyoruz” ifadesi ile reddettiği vurgulandı.
Açıklamada, Davutoğlu’nun CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile yarın saat 15.00’te Çankaya Köşkü’nde bir görüşme gerçekleştireceği kaydedildi.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


%d blogcu bunu beğendi: