Hakeme Küfreden Volkan Demirelden şaka gibi savunma!
By ORHAN AKGÜN On 12 Şub, 2018 At 07:32 PM | Categorized As spor | With 0 Comments

Yan Hakeme Küfreden Volkan Demirel: Kendi Kendime Söylendim

Başakşehir maçında yan hakeme dönerek küfreden Fenerbahçeli Volkan Demirel, “Bunlar kasıtlı şeyler değil, Türkçenin argosu. Bunları kovalamayalım, güzellikleri kovalayalım.” dedi.
Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Başakşehir maçında yan hakeme doğru dönerek küfür ettiği iddialarına maç sonrasında yaptığı açıklamalarda cevap verdi. Volkan Demirel, “Sadece saha içerisinde konsantrasyondan ister istemez bir şeyler çıkıyor ağzımızdan ama bunlar kasıtlı ya da birine özellikle yapılmış şeyler değil. Özür dilenecek bir şey yapmadım” diye konuştu.

hakeme-kufreden-volkan-dan-saka-gibi-savunma

hakeme-kufreden-volkan-dan-saka-gibi-savunma

“KENDİ KENDİME SÖYLENDİM”

Başakşehir maçı sonrası karşılaşma içinde böyle şeyler olabileceğini söyleyen Fenerbahçe kaptanı Volkan, “Benim maç içerisinde söylediklerimin pek önemi yok. Maç içerisinde her futbolcu bunu kötü niyetli yapmıyor. Herkes kendi kendine bir şeyler söyler, ben de kendi kendime söylendim. Bunu kimse üzerine alınmasın. Kimseye karşı art niyetim yok. Sadece saha içerisinde konsantrasyondan ister istemez bir şeyler çıkıyor ağzımızdan ama bunlar kasıtlı ya da birine özellikle yapılmış şeyler değil.

“BUNLAR TÜRKÇENİN ARGOSU”

Yanlış bir sollama yapıldığında bir şey demiyor musun? Futbolun içinde var. Bunlar Türkçenin argosu. Bu söylediklerimi fazla uzatmayın, büyütmeyin. Futbolcunun ağzına kamerayı sokarsan bunu herkes söyler zaten. Bunları kovalamayalım, güzellikleri kovalayalım. Biz şu an Fenerbahçe camiası olarak mutluyuz. Bu galibiyetin üstünü örtmeyelim. Özür dilenecek bir şey yapmadım” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin 2-0 kazandığı karşılaşmanın 90+3. dakikasındaki bir pozisyon sonrasında Volkan Demirel’in yan hakeme dönerek bir şeyler söylediği görüntüler sosyal medyada Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları tarafından paylaşıldı.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


%d blogcu bunu beğendi: