Terbiyesizliğin iktidarı
By ORHAN AKGÜN On 23 Eki, 2015 At 03:27 PM | Categorized As Uncategorized | With 0 Comments

Mengü’den sert tepki: Terbiyesizliğin iktidarı
CNN Türk’ün haber spikerlerinden Nevşin Mengü, periscope’tan hükümete karşı sert bir yorumda bulundu.

Çetin Altan’ın yaşamını yitirmesinin ardından son yazısında kullandığı “Ben bu ülkeye demokrasinin geldiğini görmeden yaşamımı yitiriyorum” sözlerine atıf yapan Nevşin Mengü, periscope’tan canlı yaptığı yayında sert bir yorum yaptı.

nevsin_mengu_sert_tepki_terbiyesizligin_iktidari_

nevsin_mengu_sert_tepki_terbiyesizligin_iktidari_

Star yazarı Cem Küçük’ün canlı yayında “Onun hakkında bir şey yazsam insan içine çıkamaz… Benim adres bilgilerimi canlı yayında paylaştı. Onun meslek hayatını bitireceğim” dediği Mengü, Twitter üzerinden “Gazetecilik hayatımı bitirecekmiş! Buyur birader elinden geleni ardına koyma” şeklinde yanıt vermişti.
SIĞLIĞIN İKTİDARI

Mengü, periscope yayınında ise şunları söyledi:
“Şu aralar durum ne, bugünler de geçer gerçi ama, şu aralar sığlık prim yapıyor, hakaret etme, belden aşağı vurma prim yapıyor. Lümpenin iktidarı, terbiyesizliğin iktidarı, edepsizliğin iktidarı… Böyle bir dönem yaşıyoruz. Bilemiyorum, bu ülke o sihirli çizmeleri giyip uçacak mı bilemiyorum. Ama Çetin Altan da öyle diyordu son yazısında. Enseyi karartmayın diyordu. Enseyi karartmaya hiç gerek yok. Bugünler de geçer.”

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


%d blogcu bunu beğendi: