Tek Başına Bekletilen ABD’li Bakan Tillerson Rezil Oldu
By ORHAN AKGÜN On 15 Şub, 2018 At 03:03 PM | Categorized As ANASAYFA, dünya, güncel | With 0 Comments

Lübnan Ziyaretinde Salonda Tek Başına Bekletilen ABD’li Bakan Tillerson Rezil Oldu

lubnan-ziyaretinde-salonda-tek-basina-bekletilen

lubnan-ziyaretinde-salonda-tek-basina-bekletilen


Ortadoğu turu için Lübnan’a ziyaret gerçekleştiren ABD Dışişleri Bakanı Tillerson, Cumhurbaşkanı Mişel Avn ile olan görüşmesinin öncesinde boş salonda bekletildi.
15 Şubat 2018 Perşembe 15:30
ABD Dışişleri Bakanı Tillerson Ortadoğu turunun Lübnan ayağında Lübnan Dışişleri Bakanı Gebran Bassil ve Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn ile biraraya geldi.

BOŞ SALONDA BEKLETİLDİ

Ortadoğu turu için Lübnan’a ziyaret gerçekleştiren ABD Dışişleri Bakanı Tillerson Cumhurbaşkanı Mişel Avn ile olan görüşmesinin öncesinde salonda bekletildi. Tillerson’un oturtulduğu koltuk ise dikkatlerden kaçmadı.TEK BAŞINA OTURDU

Tillerson’ın Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn ile olan görüşmesine erken gelmesi sonrası görüşme salonunda tek başına bekletildiği kameralara yansıdı.
ZİYARETÇİ DEFTERİNE BU SÖZLERİ YAZDI

Tillerson Lübnan sarayının ziyaretçi defterine ise, “Sıcak karşılama ve faydalı görüşmeler için teşekkür ederim. ABD, özgür ve demokratik Lübnan’ın yanındadır” yazdı. (Kaynak: Star)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


%d blogcu bunu beğendi: